kurumsal web tasarımı, hazır site paketleri, seo optimizasyonu, web projeleri, hosting, domain, grafik, fotografcılık, google adwords, danışmanlık, tanıtım hizmetleri, bursa

Bursa Web Tasarımı

Bursa Web Tasarımı, Hazır Site, Kurumsal Siteler, Yazılımsal İhtiyaçlar

2014 Tarihinde Bursada kurulmuş olan şirketiniz web tasarımı - yazılımı, crm yazılımları, hazır siteler, kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, adword reklam vb bir çok şektörde hizmet vermektedir.


İlk kuruluş amacımız hazır web siteleri ile Bursadaki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak iken zamanla E-Ticaret paketleri sonrasında ise CRM Yazılımları da yaptığımız işler arasına eklenmiş bulunmaktadır.


Bursa ve çevre illerde bir çok web sitesi yapan ajans veya kişiler vardır. Ama müşterilerin en çok yakındıkları konu web sitelerini yaptırdıktan sonra telefonlarına yardımcı olabilecek bir kişinin çıkmaması olmasıdır. Böyle bir sıkıntıyı bizde çekmiyeceğinizin en büyük garantisi referanslar kısmında bulunan refrans listesinden anlaşılmaktadır.


Müşteri isteğine uygun yazılımsal ihtiyaçları saptanması, müşterilerimiz ile bire bir çalışarak her türlü isteklerini yazım aşamasında alıp ona göre yazılımın şekillendirilmesi, bir çok kişi tarafından yazılımın testlerinin yapılması vb bir çok özellik kullanarak müşterilerimize en uygun yazılımın yazılmasını sağlamaktır amacımız.


Beraber bir kahve içip, ihtiyaçlarınızı gözden geçirelim ve firmanız için en doğru dijital pazarlama çözümlerini önerelim…

deneme