kurumsal web tasarımı, hazır site paketleri, seo optimizasyonu, web projeleri, hosting, domain, grafik, fotografcılık, google adwords, danışmanlık, tanıtım hizmetleri, bursa

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi

Satış programı, Pazarlama programı, Müşteri servisleri programı ve teknik destek programı kısımları müşteri ilişkilerinin temel yapısını oluşturur.

Günümüzde firmalar müşteri ile olan ilişkileri kayıt altında tutmak ve müşterileri ile yapmış oldukları işleri müşterilerinde takip edebilmelerini sağlamak amacıyla kullanılan programlardır.

CRM 1990 lı yıllarda gelişmeye başlayan 2000 li yıllarda yüzlerce şirketin kullanmaya başladığı günümüzde ise bir çok şirketin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her geçe gün firmaların ihtiyaçları arttıkça CRM yazılımında da çeşitli yenilikler olmuştur.

Web ortamında kullanılan CRM yazılımlarına istediğiniz her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. bu yüzden firma sahipleri CRM yazılımı yazdırılken web ortamında olmasına dikkat etmektedir. CRM yazılımın web ortamında olması ve herkeze açık olması bir çok tehlikeyide barındırıyor demektir.

deneme